YCQ4-100E/3P Dual Power Automatic Transfer Switch 220V AC 8kA Din Rail ATS Switches Uninterrupted Power 63A 100A (Color : 3P, Size : 100A)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
XIRIXX YCQ4-100E/3P Dual Power Automatic Transfer Switch 220V AC 8kA Din Rail ATS Switches Uninterrupted Power 63A 100A
  • Type:YCQA-100E/3P
  • Rated working current:63A,100A
  • Rated working voltage:220V AC
  • Insulation voltage:690VAC