Rotary Switch 690V 20A/32A 1 Pole 3 Position Electrical Changeover Cam Silver Contact CA20B-32/1 LW26 1Pcs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
Tactile SwitchesRotary Switch 690V 20A/32A 1 Pole 3 Position Electrical Changeover Cam Silver Contact CA20B-32/1 LW26 1Pcs
  • Tactile Switches
Color 20A